Grindys

Parketlentės


Mūsų parketlentės yra itin stabilios konstrukcijos, sudarytos iš dviejų sluoksnių, todėl idealiai tinka klijavimui ant šildomų ir nešildomų grindų.

Viršutinis parketlentės sluoksnis yra ąžuolo lamelė, kurios net 4mm. Antrasis sluoksnis – daugiasluoksnė beržo fanera. Kuri yra itin tvirta, atspari drėgmei bei pasižyminti puikia garso izoliacija.

giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-01
Aukščiausia kokybė
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-02
4mm ąžuolo lamelė
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-03
Daugiasluoksnis lapuočio pagrindas
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-08
Pagaminta Lietuvoje

giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-04
Daugiau nei 100 spalvų
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-05
Tinka šildomoms grindims
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-06
Atsparios išsiliejusiems skysčiams
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-07
Lengva priežiūra

Pagal specialų užsakymą pagaminsime jums išmatavimus pagal poreikius.

SPALVOS —

Standartinės

Bet kuri spalva gali būti dengiama ant Jūsų pasirinkto klojimo rašto: Tradicinio klojimo, Chevron, Herringbone.

SPALVOS —

Lakuotos

Bet kuri spalva gali būti dengiama ant Jūsų pasirinkto klojimo rašto: Tradicinio klojimo, Chevron, Herringbone.

SPALVOS —

Kolekcinės

Bet kuri spalva gali būti dengiama ant Jūsų pasirinkto klojimo rašto: Tradicinio klojimo, Chevron, Herringbone.

Klojimo raštai


Ąžuolinių grindų klasifikacija


Select (6psl)-01

Select


Leidžiamos sveikos šakos iki 8mm skersmens, taip pat „negyvos“ ar iškritusios iki 3mm, kurios užtaisomos kokybišku glaistu. Galimi natūralūs medienos spalvos skirtumai.

Nature (6psl.)-01

Nature


Sveikos šakos iki 30mm, taip pat „negyvos“ ar iškritusios iki 15mm ir didesnės šakos, kurios turi nedidelių įtrūkimų. Leidžiami maži išilginiai, skersiniai įtrūkimai, šviesi šerdis. Galimi natūralūs medienos spalvos skirtumai.

Rustic 6psl-01-01

Rustic


Leidžiamos bet kokio dydžio sveikos ir „negyvos“ šakos, taip pat šakos su įtrūkimais. Dideli išilginiai ir skersiniai iki 30cm ilgio ir 10mm pločio įtrūkimai. Galima bet kokia šerdis. Leidžiami absoliučiai visi atspalvių nukrypimai..

Rustic Black 6psl.-01

Rustic Black


Leidžiamos bet kokio dydžio sveikos šakos, gali būti ‘’negyvos’’ šakos iki 30 mm, įskaitant didesnes šakas su trūkimais. Gali būti visokių atspalvių išskyrus labai tamsius. Leidžiami maži skersiniai išilginiai įtrūkimai. Gali būti tiek šviesi tiek tamsi šerdis.

Rustic Plius 6psl.-01

Rustic Plius


Leidžiamos bet kokio dydžio sveikos šakos, gali būti ‘’negyvos’’ šakos, įskaitant didesnes šakas su trūkimais. maži skersiniai išilginiai įtrūkimai. Gali būti tiek šviesi tiek tamsi šerdis. Mediena turinti ryškius spalvinius pakitimus

Kad grindys ilgiau tarnautų


„Gilės Grindys“ gamina ąžuolines parketlentes padengtas tiek laku, tiek ir alyva. Todėl galite patys išsirinkti kokiu būdu padengti parketlentes pagal savo poreikius ir lūkesčius.

Savo gaminiams dengti naudojame vokiečių gamintojo “Osmo” alyva. Ši alyva natūralūs ir aplinkai draugiškas produktas gaminamas iš atsinaujinančių išteklių, sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai bei vaškai. Būtent dėl to Osmo alyva giliai įsiskverbia į medieną ir apsaugo ją iš vidaus. Mikroporėta vaško danga apsaugo medieną iš išorės, leidžia jai kvėpuoti, todėl nesilupa ir neskilinėja.

Klijai, tai pat labai svarbus etapas klojant parketlentes. Tik tinkamai pasirinkus profesionalius klijus, užtikrinsit ilgaamžišką medinių grindų eksploataciją. „Gilės grindys“ naudoja “Stauf” vokiečių firmos klijus. Tai nekenksmingas aplinkai, atsparus dėvėjimuisi ir ilgaamžiškas produktas.

Katalogas

Įkvėpti gamtos ir meilės medžiui kuriame tai, kas stilinga, ilgaamžiška ir natūralu. Mylime tai ką darome. O tai ką darome yra išskirtiniai ąžuolo gaminiai.


Parsisiųsti

Naujienos


2023-09-28

Kodėl verta rinktis ąžuolines grindis?

Natūralios ąžuolo grindys yra klasika, kuri nesensta ir amžinai išlieka madinga. Ąžuolinės grindys iš kitų grindų dangų išsiskiria ilgaamžiškumu ir kokybe. Klientai šias grindis renkasi, norėdami […]
2023-09-28

Grindjuostės – svarbus akcentas Jūsų namų interjere

Grindjuostės – nors ir maža, tačiau labai svarbi interjero detalė. Tai baigiamasis interjero dizaino akcentas. Labai dažnai klientai daro didelę klaidą grindjuosčių montavimą atidėdami tolimesniam laikui, […]
2022-08-24

Kaip išsirinkti kokybiškas ąžuolines grindis savo namams?

Įsirenginėjant namus, kuriant jų dizainą iškyla labai daug klausimų, kurie yra labai svarbus norint išgauti estetišką, patogią bei jaukią namų aplinką. Vienas iš svarbiausių akcentų namuose […]
+370 619 13339