Grindys

Parketlentės


Mūsų parketlentės yra itin stabilios konstrukcijos, sudarytos iš dviejų sluoksnių, todėl idealiai tinka klijavimui ant šildomų ir nešildomų grindų.

Viršutinis parketlentės sluoksnis yra ąžuolo lamelė, kurios net 4mm. Antrasis sluoksnis – daugiasluoksnė beržo fanera. Kuri yra itin tvirta, atspari drėgmei bei pasižyminti puikia garso izoliacija.

giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-01
Aukščiausia kokybė
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-02
4mm ąžuolo lamelė
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-03
Daugiasluoksnis lapuočio pagrindas
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-08
Pagaminta Lietuvoje

giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-04
Daugiau nei 70 spalvų
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-05
Tinka šildomoms grindims
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-06
Atsparios išsiliejusiems skysčiams
giles grindys ikonos_web_1000x800px_transparent-07
Lengva priežiūra

Pagal specialų užsakymą pagaminsime jums išmatavimus pagal poreikius.

SPALVOS —

Standartinės

SPALVOS —

Lakuotos

SPALVOS —

Kolekcinės

Klojimo raštai


Ąžuolinių grindų klasifikacija


SELECT

Select


Tolygi šviesi spalva. Spalvos nukripimai leidžiami iki sveikos medienos atspalvių. Leidžiamos sveikos šakutės iki 8 mm skersmens, tai pat ‘’negyvos’’ ar iškritusios iki 3mm, kurios yra užtaisomos su kokybišku glaistu. Negali būti balanos, šerdies, akivaizdžių atspalvių skirtumų, įtrūkimų.

NATURE

Nature


Gali būti sveikos šakos iki 25-30mm, tai pat ‘’negyvos’’ ar iškritusios iki 15mm ir didesnės šakos kurios turi nedidelių įtrūkimų. Leidžiami nedideli spalvų nukrypimai. Leidžiami maži išilginiai, skersiniai įtrūkimai. Galima šviesi šerdis.

RUSTIC BC

Rustic


Leidžiamos bet kokio dydžio sveikos šakos,’’negyvos’’ šakos gali būti iki 60 mm, įskaitant ir didesnes šakas su trūkimais. Leidžiami absoliučiai visi atspalvių nukrypimai. Leidžiami dideli išilginiai ir skersiniai iki 30 cm ilgio ir 10 mm pločio įtrūkimai. Gali būti bet kokia šerdis.

RUSTIC BLACK

Rustic black


Leidžiamos bet kokio dydžio sveikos šakos, gali būti ‘’negyvos’’ šakos iki 30 mm, įskaitant didesnes šakas su trūkimais. Gali būti visokių atspalvių išskyrus labai tamsius. Leidžiami maži skersiniai išilginiai įtrūkimai. Gali būti tiek šviesi tiek tamsi šerdis.

Kad grindys ilgiau tarnautų


„Gilės Grindys“ gamina ąžuolines parketlentes padengtas tiek laku, tiek ir alyva. Todėl galite patys išsirinkti kokiu būdu padengti parketlentes pagal savo poreikius ir lūkesčius.

Savo gaminiams dengti naudojame vokiečių gamintojo “Osmo” alyva. Ši alyva natūralūs ir aplinkai draugiškas produktas gaminamas iš atsinaujinančių išteklių, sudėtyje naudojami tik natūralūs aliejai bei vaškai. Būtent dėl to Osmo alyva giliai įsiskverbia į medieną ir apsaugo ją iš vidaus. Mikroporėta vaško danga apsaugo medieną iš išorės, leidžia jai kvėpuoti, todėl nesilupa ir neskilinėja.

Klijai, tai pat labai svarbus etapas klojant parketlentes. Tik tinkamai pasirinkus profesionalius klijus, užtikrinsit ilgaamžišką medinių grindų eksploataciją. „Gilės grindys“ naudoja “Stauf” vokiečių firmos klijus. Tai nekenksmingas aplinkai, atsparus dėvėjimuisi ir ilgaamžiškas produktas.

+370 619 13339